LSO - Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Grucie

Przejdź do treści

Menu główne:

LSO

Grupy Parafialne
Lista LSO parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Grucie
Lektorzy
 
1.      Jan Nasieniewski ( Prezes)
2.      Kacper Dziubkowski ( v-ce Prezes)
3.      Dawid Tracki
4.      Marcin Dziubkowski
5.      Bartosz Jabłoński
6.      Nikodem Berendt
 
Ministranci
 
7.      Kamil Mosakowski
8.      Hubert Gołębiowski
9.      Nikodem Worytko
10.     Mateusz Kowalczyk
11.     Szymon Kowalczyk
12.     Jakub Kowalczyk
13.     Szymon Rząca
14.     Oskar Maciejewski
15.     Jakub Nasieniewski
16.     Sebastian Tracki
17.     Marcin Kołtonowski
18.     Tomasz Bernacki
19.     Szymon Kwiatkowski
20.     Marcin Drzystek
21.     Mateusz Krzysztofik
22.    Filip Krajewski
23.    Mateusz Górski jr.
24.    Mateusz Górski
25.    Marcel Górski
26.    Jakub Rząca
27.    Michał Rząca
28.    Dawid Bednarski

Kandydaci
 
29.    Dawid Maciejewski
30.    Wiktor Dziewicki
Dyżury LSO parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Grucie
Niedziela

7-30                                                                                    
1.   Jan Nasieniewski                                                       
2.   Dawid Tracki                                                              
3.     Hubert Gołębiowski                                                  
4.     Szymon Kwiatkowski                                               
5.     Mateusz Krzysztofik
6.     Jakub Rząca
7.     Michał Rząca                                                    
 
9-00                                                                                            
1.    Kacper Dziubkowski                                                  
2.    Marcin Dziubkowski                                                  
3.      Mateusz Kowalczyk                                                     
4.      Szymon Kowalczyk
5.      Jakub Kowalczyk
6.      Oskar Maciejewski
7.      Marcel Górski
8.      Kamil Mosakowski
9.      Dawid Maciejewski
 
11-00
1.    Bartosz Jabłoński
2.      Nikodem Worytko
3.      Szymon Rząca
4.      Jakub Nasieniewski
5.      Marcin Kołtonowski
6.      Tomasz Bernacki
7.      Marcin Drzystek
8.      Mateusz Górski
9.      Dawid Bednarski

16-00
1.     Sebastian Tracki
2.   Filip Krajewski
3.     Mateusz Górski jr.
4.     Wiktor Dziewicki





 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego